Biuletyn Informacji Publicznej
URZĄD GMINY LUBICZ

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.lubicz.pl

Treść strony


Ludność Gminy Lubicz według stanu na dzień 31.12.2003 r.

drukuj ()

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
Liczba stałych mieszkańców Gminy Lubicz
kobietymężczyźniRAZEM
7 5057 33614 841

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
Liczba mieszkańców zamieszkałych na pobyt tymczasowy
kobietymężczyźniRAZEM
195178373

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
Liczba mieszkańców Gminy Lubicz w poszczególnych miejscowościach
miejscowośćpobyt stałypobyt tymczasowyOGÓŁEM
Brzezinko2448252
Brzeźno35313366
Grabowiec5566562
Grębocin1 993582 051
Gronowo77419793
Gronówko1516157
Jedwabno37311384
Józefowo1331134
Kopanino1585163
Krobia90222924
Lubicz Dolny2 063762 139
Lubicz Górny3 204793 283
Mierzynek2405245
Młyniec Drugi4328440
Młyniec Pierwszy5267533
Nowa Wieś2487255
Rogowo3198327
Rogówko59112603
Złotoria1 581371 618

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
STATYSTYKA STAŁYCH MIESZKAŃCÓW WG WIEKU I PŁCI
WIEKMĘŻCZYŹNIKOBIETY
0-2282270
3112101
4-5202169
67391
792107
8-12551571
13-15338406
16-17277252
18167140
19-65 4 798
19-604 434
pow. 65444
pow. 60964
RAZEM7 3367 505

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
STATYSTYKA CZASOWYCH MIESZKAŃCÓW WG WIEKU I PŁCI
WIEKMĘŻCZYŻNIKOBIETY
0-245
324
4-565
623
744
8-12129
13-1583
16-1755
1815
19-65130
19-60147
pow. 654
pow. 605
RAZEM178195

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 18391
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-01-13 13:45:38