Ścieżka nawigacyjna

Treść strony


STATYSTYKA - LUDNOŚĆ GMINY

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
Liczba stałych mieszkańców Gminy Lubicz
kobietymężczyźniRAZEM
8143787716471

drukuj (Liczba stałych mieszkańców Gminy Lubicz)

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09
Liczba mieszkańców Gminy Lubicz w poszczególnych miejscowościach
L.p.MiejscowośćPobyt stały ogółem Pobyt czasowyOgółem pobyt stały i czasowy
1Brzezinko2552257
2Brzeźno35818376
3Grabowiec58114595
4Grębocin2123612184
5Gronowo82035855
6Gronówko1485153
7Jedwabno39211403
8Józefowo1372139
9Kopanino2087215
10Krobia1041231064
11Lubicz Dolny2386722458
12Lubicz Górny33511053456
13Mierzynek2569265
14Młyniec Drugi4684472
15Młyniec Pierwszy5478555
16Nowa Wieś27915294
17Rogowo3267333
18Rogówko6089617
19Złotoria1736441780
OGÓŁEM:1602045116471

drukuj (Liczba mieszkańców Gminy Lubicz w poszczególnych miejscowościach)

Metryka

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2018-02-12 13:09

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 17065
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2021-01-13 13:45

Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Intranet

Zaloguj się

Urząd Gminy Lubicz

Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21, 87-162 Lubicz

Dane kontaktowe

tel. (56) 621-21-00, (56) 621-21-01

Godziny urzędowania

poniedziałek 7:15 - 15:00
wtorek 7:15 - 17:00 
środa 7:15 - 15:00
czwartek 7:15 - 15:00
piątek 7:15 - 14:15

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 6356420
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2021-07-26 11:16

Stopka strony