25262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Treść strony

Relacja z Amatorskiego Turnieju Tenisa Stołowego rozegranego z okazji Dnia Niepodległości.

Dwadzieścia dwie osoby wzięły udział w Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości, którego organizatorem był Klub Sportowy Krobia. Zawody odbyły się w dniu 11 listopada 2012 roku w świetlicy w Mierzynku. Uczestnikom rywalizacji kibicowali licznie przybyli sympatycy tenisa stołowego, rodziny i mieszkańcy gminy Lubicz. Turniej został przeprowadzony według systemu pucharowego „ do dwóch przegranych” tzw. system rosyjski. W rywalizacji bez podziału na kategorie po emocjonującej i zaciętej walce zwyciężył Ariel Gajewski . Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Szynkarewicz a trzecie Adam Gajewski. Kategorię Pań reprezentowała Pani Ewelina Ziółkowska, która z powodzeniem rywalizowała z mężczyznami ostatecznie zajmując miejsca 9-12.

Organizator zawodów Klub Sportowy Krobia dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju, gratuluje zwycięzcom oraz składa szczególne podziękowania Pani Marioli Falkowskiej – Sołtys Mierzynka - za udostępnienie świetlicy.