Biuletyn Informacji Publicznej
URZĄD GMINY LUBICZ

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Kalendarium

« poprzedni miesiącmaj 2024» następny miesiąc
PnWtŚrCzwPtSobNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.lubicz.pl

Treść strony


Zapytanie cenowe

Usługa transportowa dla uczestników projektu „Aktywni niepełnosprawni w gminie Lubicz” współfinansowanego z EFS. Usługa dotyczy przewozu osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów – około 12 osób na trasie Lubicz Górny, Lubicz Dolny – Grębocin i z powrotem.


ZAPYTANIE CENOWE - SPRZĘT AGD

Przedmiot zamówienia:

Blender – 2 szt.
Mikser elektryczny – 2 szt.
Grill elektryczny- 1 szt.
Piekarnik elektryczny wolnostojący – 2 szt.


ZAPYTANIE CENOWE - USŁUGA CATERINGOWA

Usługa cateringowa w formie przygotowania i dowozu ciepłego posiłku dla uczestników projektu „Aktywni niepełnosprawni w gminie Lubicz” współfinansowanego z EFS. Danie w formie gorącego posiłku jednodaniowego o charakterze drugiego dania. Obiad dla każdego uczestnika powinien być podany na ciepło w pojemniku termoizolacyjnym (pudełko styropianowe, zamykane, trójdzielne) z kompletem sztućców jednorazowych, serwetek oraz napojem w opakowaniu jednorazowym.


 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu ogłasza nabór na stanowisko ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Do zadań asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej należało będzie wspomaganie osoby niepełnosprawnej w komunikacji z otoczeniem, w tym pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i innych, pomoc w poruszaniu się i w korzystaniu ze środków publicznego transportu, towarzyszenie osobie niepełnosprawnej w kontaktach społecznych - udział w imprezach kulturalnych, wyjściach do kin, teatrów, muzeów, na koncerty, na spotkania towarzyskie, na zakupy itp., wspólne spędzanie czasu wolnego mające na celu rozwój zainteresowań, pomoc w funkcjonowaniu osoby niepełnosprawnej w życiu codziennym, społecznym, rodzinnym, towarzyszenie podczas realizacji warsztatów, poradnictw specjalistycznych, wyjazdów integracyjnych, szkoleniach zawodowych i staży. 


Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu ogłasza nabór na stanowisko ASYSTENT RODZINY

Do głównych zadań asystenta rodziny należeć będzie wsparcie i aktywizacja rodzin przejawiających trudności opiekuńczo-wychowawcze oraz kierowanie procesem zmiany postaw życiowych członków rodziny. Asystent rodziny odpowiedzialny będzie za systematyczną indywidualną pracę z rodzinami wskazanymi przez Ośrodek, udzielanie im kompleksowej pomocy i wsparcia w wypełnianiu swoich zadań.
 • -

Metryka

 • opublikował: Kamila Mróz
  data publikacji: 2012-01-12 11:21


Młodzi aktywni mieszkańcy Grabowca

Trwa projekt "Ponad-to - młodzi aktywni z Grabowca" w Świetlicy Środowiskowej w Grabowcu. Projekt jest partnerskim przedsięwzięciem Gminy Lubicz i Stowarzyszenia „Ponad”, przy wsparciu i czynnym udziale pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, działanie 7.3 Inicjatywy  lokalne na rzecz aktywnej integracji.

 • -

Metryka

 • opublikował: Kamila Mróz
  data publikacji: 2012-01-12 11:09


Aktywizacja zawodowa i społeczna mieszkańców

Projekt Klub Integracji Społecznej „Nad Drwęcą” realizowany jestw ramach Priorytetu VII –  Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

 • -

Metryka

 • opublikował: Kamila Mróz
  data publikacji: 2012-01-12 10:38


Zakończenie projektu systemowego GOPS

W dniu 09.11.2011 r. odbyło się podsumowanie projektu „Aktywni i zintegrowani w gminie Lubicz” , realizowanego w 2011 r. w ramach Priorytetu VII Promocja integracji społecznej,Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu w 2010 r. będzie realizował projekt „Aktywni i zintegrowani w gminie Lubicz”

W projekcie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy Lubicz, którzy korzystają ze świadczeń pomocy społecznej, nie pracują i są w wieku aktywności zawodowej (15 – 64 l.), znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

LUBICZ PONOWNIE AKTYWNY I ZINTEGROWANY
Rozpoczęła się druga edycja projektu "Aktywni i zintegrowani w gminie Lubicz", którego pomysłodawcą i realizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu. Projekt współfinansowany jest przez Europejski Fundusz Społeczny. W tym roku do współpracy zaproszono dwadzieścia dwie osoby, które dostaną szansę aktywizacji zawodowej.

II Olimpiada Rekreacyjno-Sportowa dla Osób Niepełnosprawnych
Reprezentacja osób niepełnosprawnych oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu zostali zaproszeni na II Olimpiadę Rekreacyjno-Sportową dla Osób Niepełnosprawnych ...

Kolonie dla dzieci
Ponad setka dzieci, przy współudziale Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu, beztrosko bawiła się w czasie pobytu na wakacyjnych koloniach. Dla dzieci z najuboższych rodzin naszej gminy była to jedyna okazja do wyjazdu nad morze, w góry lub nad jezioro...
 • -

Metryka

 • opublikował: Kamila Mróz
  data publikacji: 2006-07-04 12:08
 • zmodyfikował: Kamila Mróz
  ostatnia modyfikacja: 2006-08-29 11:12

Święto Strachów Polnych
W dniu 1 lipca br. po raz kolejny odbyła się impreza integracyjna dla osób niepełnosprawnych pt. „Święto Strachów Polnych”.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 65859
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2013-05-06 14:31:09